UPOZORNĚNÍ - "COVID19"

17.04.2020 - AKTUALIZACE:

Vážení přátelé, klienti, zájemci o námi nabízené vozy.

Společně s Vámi doufáme, že zlepšení zdravotní situace je již na obzoru a brzy bude možné uvolňovat další omezení.

V případě, že nebude vydáno odlišné nařízení Vlády, přecházíme počínaje dnem 20.04.2020 na běžný provoz v naší provozovně. Prohlídky vozů a testovací jízdy lze nadále sjednávat na telefonním čísle +420 777 939 480.

Těšíme se na Vás!

Tým VWCNG

___________________________________________

Vážení přátelé, klienti, zájemci o námi nabízené vozy.


Ve světle aktuální neuspokojivé situace v oblasti veřejného zdraví přijímáme veškerá opatření, která pomohou ochránit zdraví Vaše, zdraví našich kolegů jakož i dalších lidí, se kterými všichni denně přicházíme do styku.

Žádné z těchto opatření však v tuto chvíli neznamená, že bychom přestali nabízet naše skladové vozy, na které se nás nadále pravidelně ptáte, ať už Váš zájem pramení z náhlého dostatku času věnovat se věcem, které jste delší dobu odkládali nebo zda hodláte uspokojit aktuální potřebu pořízení praktického a hospodárného vozu s ohledem na rychle rostoucí poptávku po rozvážkových službách.

Jsme zde pro Vás i nadále! V případě, že máte zájem o osobní prohlídku některého z našich vozů, ozvěte se nám na telefonním čísle +420 777 939 480 a sjednejte si individuální termín. Naši řidiči, kteří Vám v případě vážného zájmu rádi přistaví vozidlo na dohodnuté místo, důsledně dbají přísných hygienických opatření, používají předepsané ochranné prostředky a manipulují pouze s důkladně dezinfikovanými vozy.

Děkujeme, že jste s námi i po dobu trvání nouzového stavu a doufáme, že se nám společně podaří tuto nelehkou situaci zvládnout.

Tým VWCNG